Tefcold IC302SCEB – zamrzivač za sladoled
780 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač sa 4 korpe
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
- 4 žičane korpe
- 230 litara – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje ovetljenje
- Odvod za odmrzavanje
Mini zamrzivač sa 4 korpe
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 4 žičane korpe
- 230 litara – neto korisna zapremina
Sistem hladjenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje ovetljenje
- Odvod za odmrzavanje
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
IC-SCEB profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i imaju svoju bravu za zaključavanje i LED unutrašnje ovetljenje.
Dostupan je u različitim veličinama:
IC102SCEB – širina 570 mm – 2 korpe
IC202SCEB – širina 720 mm – 2 korpe
IC302SCEB – širina 1010 mm – 4 korpe
IC402SCEB – širina 1300 mm – 5 korpi
IC502SCEB – širina 1550 mm – 6 korpi
IC552SCEB – širina 1750 mm – 7 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1010x615x949 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 890x495x710 mm |
| Bruto zapremina | 264 lit. |
| Neto zapremina | 230 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 235 W |
| Potrošnja el. energije | 2,12 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 85 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | 4 žičane korpe |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 57 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

