Tefcold UF400S zamrzivač – silver
1.050 € cena bez PDV-a
Klasičan zamrzivač od nerđajućeg čelika 340 litara za skladištenje:
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- Fiksne police 490 x 420 mm
- Integrisana ručka
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Elektronski termostat
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- Neto kapacitet 340 litara
- Rashladni fluid R600a
Ovaj profesionalni zamrzivač idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad ima police 490 x 420 mm sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Zamrzivač ima statičko hlađenje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
Klasičan zamrzivač od nerđajućeg čelika 340 litara za skladištenje UF400S
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni element ima police 490 x 420 mm sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Izdržljiva spoljašnjost od nerđajućeg čelika.
Zamrzivač ima statičko hlađenje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x585x1855 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 484x470x1620 mm |
| Bruto zapremina | 400 lit. |
| Neto zapremina | 340 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 150 W |
| Potrošnja el. energije | 2,3 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 90 g |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | 490 x 420 mm |
| Broj polica | 6 fiksnih polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Boja | siva mat |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 80 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

