Frižider za piće Fagor EERM-1 SS
1.149 € cena bez PDV-a
Jednokrilni frižider za piće potpultni INOX – 900 mm visine
0°/+8° C
182 litre
2 plastificirane rešetke 523×340 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- 2 plastificirane rešetke 523×340 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama sa jednim, dvoja ili troje vrata.
Jednokrilni frižider za piće potpultni INOX – 900 mm visine
0°/+8° C
182 litre
2 plastificirane rešetke 523×340 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED – vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- 2 plastificirane rešetke 523×340 mm
- 40 kg nosivost po polici
Retro pult INOX frižider za piće, sa krilnim vratima, dostupan u varijantama:
EERM-1 SS – Inox, 1 vrata, 625x565x900 mm
EERM-2 SS – Inox, 2 vrata, 925x565x900 mm
EERM-3 SS – Inox, 3 vrata, 1375x565x900 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 625x565x900 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 182 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 220 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | 35 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 39 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 523×340 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 51 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Frižider za piće Fagor EERMU-2
Frižider za piće potpultni sa 2 vrata - 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Frižider za piće Bartscher 112L
Frižider za piće potpultni - sa jednim vratima
0°/+7° C
112 litara
2 hromirane rešetke 485x318 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 2 hromirane police 485x318 mm
Frižider za piće Fagor EERMU-3 SS
Frižider za piće potpultni sa troje vrata INOX - 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 3 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).

