Hladni sto 3 vrata Tefcold BK310 600×400
2.230 € cena bez PDV-a
Hladni sto 3 vrata – pekarski plehovi i lodne 600×400
-2°/+8°C plusni režim rada
565 litara neto zapremina
Hladni sto visine 880 mm
Hladni sto 3 vrata – pekarski plehovi i lodne 600×400
+2°/+10°C plusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Standradno ravna radna ploča
Kapacitet hladnog stola
- police EN standard 600×400 mm
- za pekarske i poslastičarske plehove, lodne za testo
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 565 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Plusni hladni sto – dinamički sistem hladjenja
- +2/+10°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije 3,65 kWh/24h
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hladjenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto plusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 6 nogara sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni stolovi TEFCOLD BAKERY LINE:
- BK210 hladni sto 2 vrata
- BK310 hladni sto 3 vrata
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2020x800x880 mm |
|---|---|
| Neto zapremina | 565 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | EN 600×400 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 152 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Hladni sto 2 vrata Tefcold BK210 600×400
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

