Granitori Ugolini MT 3
2.622 € cena bez PDV-a
Granitori MT 3 slush aparat – mašina.
Aparat – dispenzer za pravljenje i točenje sorbeta i granita.
Jednostavno uklanjanje posude i elemenata radi čišćenja.
Konstrukcija od brušenog INOX-a.
Magnetni prenos mešača – zaštićeno od kvarova usled blokade propelera.
Polikarbonatne posude kapaciteta 3x 10 litara.
Termostat za regulaciju temperature.
Hermetik kompresor.
Vazdušno hladjenje kompresora.
Filter kondenzatora – jednostavno čišćenje i održavanje kondenzatora.
Zaštita od preopterećenja.
Nizak nivo buke <70 dB(A).
Opcionalno:
- kućište u beloj boji.
- kućište u crnoj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x480x700 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.300 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 10 + 10 + 10 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Težina | 53 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

