Tefcold EIB-D1020-B1 ostvrski frižider/zamrzivač
6.004 € cena bez PDV-a
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 2m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu
- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- zastakljen sa sve 4 strane
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi (2 sa kočnicom)
- digitalna kontrola sa Bluetooth konekcijom
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 2m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu

- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi sa kočnicom
EIB-D1020-B1 je mobilna rashladna jedinica koja predstavlja fleksibilno rešenje za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom.
Zastakljen sa sve 4 strane, ima dva klizna staklena poklopca, u kombinaciji sa LED unutrašnjim osvetljenjem nudi odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
Takođe, ova vitrina ima mogućnost Bluetooth konekcije preko digitalnog kontrolera, za praktično praćenje i izvoz HACCP podataka. Jednostavno preuzmite aplikaciju na svoj telefon i povežite se sa jedinicom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2012x1010x975 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1860x790x300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1649 W |
| Temperaturni režim | -18°/+5 °C |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | NFC konekcija, bluetooth, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | odbojnici – INOX 304, staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 380 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

