Tefcold BK850 frižider 60×80 850 litara
2.191 € Originalna cena je bila: 2.191 €.1.752 €Trenutna cena je: 1.752 €. cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider – pogodan za pizza testo (u lodnama), pekarske i poslastičarske proizvode – 850/737 litara (bruto/neto)
- za EN standard 20x 600×400 ili 10x 600×800 mm
- -2/+8° C
- INOX AISI 304
Profesionalni inox frižider – pogodan za pizza testo (u lodnama), pekarske i poslastičarske proizvode – 850/737 litara (bruto/neto)
- za EN standard 20x 600×400 ili 10x 600×800 mm
- -2/+8° C
- INOX AISI 304
Kapacitet 20 lodni za pizza testo – 110 kg/m²
- 600×800 mm nosači plehova i lodni
- 10 pari nosača plehova ili lodni
- za 20 plehova ili lodni 600×400 mm do 90 mm visine
- za 10 plehova 600×800 mm do 90 mm visine
- bez polica – direktno ubacivanje plehova ili lodni na nosače
- 850 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 737 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni inox frižider za picerije i pekare:
- u EN standardu 600×400 mm
- idealno skladištenje EN 600×400 plehova i lodni ili 600×800 plehova
- temperatura podesiva od -2 do +8°C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna izolovana vrata sa uglom otvaranja 100°
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent + 43°C & 65% vlažnosti vazduha
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana vrata
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider 600×400
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Postoji i varijanta u minusnom režimu – zamrzivač – BF850
| Dimenzije (ŠxDxV) | 740x990x2010 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 850 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 620x860x1397 mm |
| Korisna zapremina | 797 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,33 kW |
| Potrošnja el. energije | 2,17 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -2°/+10°C |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free, Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free |
| Dimenzija police | 600×800 mm, EN 600×400 mm |
| Broj polica | bez polica, 10 pari nosača |
| Nosači polica | demontažni |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +32° C / 50% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatni nosači plehova |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 143 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

