Tefcold NIC302SC – zamrzivač za sladoled
799 € cena bez PDV-a
Elegantni podni zamrzivač sa 4 korpe
- -24/-14° C
- ravni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 4 žičane korpe
- 218 litara – neto korisna zapremina
Sistem hladjenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje osvetljenje
- Opcionalno – LED displej/nadstrešnica za breniranje
Elegantni podni zamrzivač sa 4 korpe
- -24/-14° C
- ravni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- LED osvetljenje
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 4 žičane korpe
- 218 litara – neto korisna zapremina
Sistem hladjenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje osvetljenje
- Odvod za odmrzavanje
- Opcionalno – LED displej/nadstrešnica za breniranje
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
NIC-SC profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
NIC202SC – 2 korpe
NIC302SC – 4 korpe
NIC402SC – 5 korpi
NIC502SC – 6 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1030x650x885 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 890x510x576 mm |
| Bruto zapremina | 288 lit. |
| Neto zapremina | 218 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Potrošnja el. energije | 1,62 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 85 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | 4 žičane korpe |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 62 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

