Vinska vitrina ENOFRIGO NEW CALIFORNIA WNC4L – Fit Large
4.598 € cena bez PDV-a
Elegantna vinska vitrina dubine 460 mm – FIT LARGE – jedna zona hlađenja
- Mono-zone – verzija sa ventilacijom omogućava da se održava ujednačena temperatura unutar jedinice između 4°C i 18°C
- Multi-zone – Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
- Rashladni fluid R290
- Brava na vratima
- Struktura za izolacijom od 65 mm
- Automatsko odmrzavanje
- Statičko hlađenje – minimalna buka
- Ušteda energije (LED osvetljenje, dvostruko staklo i izolacija od 65 mm)
- Dimenzije 864 x 460 x 2020 mm
Elegantna vinska vitrina dubine 460 mm – FIT LARGE – jedna zona hlađenja
New California frižideri za vina – vinska tradicija u kombinaciji sa klasičnim esencijalnim linijama. Drvo, plemeniti element u nameštaju, sa svojim bogatim nijansama i bojama poboljšava prezentaciju vaših najboljih vina.
Pažljiv izbor spoljašnjih završnih obrada u harmoniji sa enterijerom prostorije, besprekorno se stapajući sa nameštajem. Enterijer vitrine za vino u toplim drvenim tonovima dodatno poboljšava elegantni izgled frižidera.
Odlično unutrašnje osvetljenje usmerava pažnju na boce vina koje se čuvaju unutra. LED svetla i pametno dizajnirana unutrašnjost stvaraju utisak dubine i proizvode refleksiju svetlosti koja poboljšava prezentaciju vina.
Potrošnja energije je minimalna zahvaljujući LED osvetljenju, debeloj izolaciji (65 mm) i dvostruko zastakljenim vratima.
Mono i multi temperaturne verzije se podešavaju preko termostata, možete lako menjati režim u zavisnosti od Vaših potreba.
- Mono-zone – verzija sa ventilacijom omogućava da se održava ujednačena temperatura unutar jedinice između 4°C i 18°C
- Multi-zone – Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
- Rashladni fluid R290
- Brava na vratima
- Struktura za izolacijom od 65 mm
- Automatsko odmrzavanje
- Statičko hlađenje – minimalna buka
- Ušteda energije (LED osvetljenje, dvostruko staklo i izolacija od 65 mm)
- Dimenzije 864 x 460 x 2020 mm
Dostupne boje eksterijera:

Dostupne boje enterijera:

Police za ovaj model frižidera se poručuju posebno, a kompatibilne su ravne police za vertikalno izlaganje boca vina. Na jednu policu maksimalno može stati 26 flaša.

NEW CALIFORNIA vinske vitrine isine 2020 mm
Standard Large – 864 x 660 mm
Fit Large – 864 x 460 mm
Standard Slim – 654 x 660 mm
Fit Slim – 654 x 460 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 864x460x2020 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 155 W |
| Vinskih boca 0,75l | maksimalno 130 flaša |
| Broj polica | poručuju se posebno, maksimalno 4 ravne police |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Temperaturni režim | +4°/+18° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Vrata | 1 vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | police za prezentaciju, Wi-Fi Digital kontroler |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Enofrigo S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Vinska vitrina ENOFRIGO NEW CALIFORNIA WNC4S – Fit Slim
Elegantna uska vinska vitrina - FIT SLIM - jedna zona hlađenja
- Mono-zone - verzija sa ventilacijom omogućava da se održava ujednačena temperatura unutar vitrine za vino između 4°C i 18°C
- Multi-zone - Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
- Rashladni fluid R290
- Brava na vratima
- Struktura za izolacijom od 65 mm
- Automatsko odmrzavanje
- Statičko hlađenje - minimalna buka
- Ušteda energije (LED osvetljenje, dvostruko staklo i izolacija od 65 mm)
- Dimenzije 654 x 460 x 2020 mm
Vinska vitrina ENOFRIGO NEW CALIFORNIA WNC6L – Standard Large
Elegantna vinska vitrina - jedna zona
- Mono-zone - verzija sa ventilacijom omogućava da se održava ujednačena temperatura unutar jedinice između 4°C i 18°C
- Multi-zone - Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
- Rashladni fluid R290
- Brava na vratima
- Struktura za izolacijom od 65 mm
- Prilagodljiv enterijer - različite vrste polica koje se mogu poručiti
- Automatsko odmrzavanje
- Statičko hlađenje - minimalna buka
- Ušteda energije (LED osvetljenje, dvostruko staklo i izolacija od 65 mm)
- Dimenzije 864 x 660 x 2020 mm
Vinska vitrina ENOFRIGO NEW CALIFORNIA WNC6S – Standard Slim
Elegantna vinska vitrina širine 660 mm - STANDARD SLIM - jedna zona hlađenja
- Mono-zone - verzija sa ventilacijom omogućava da se održava ujednačena temperatura unutar jedinice između 4°C i 18°C
- Multi-zone - Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
- Rashladni fluid R290
- Brava na vratima
- Struktura za izolacijom od 65 mm
- Automatsko odmrzavanje
- Statičko hlađenje - minimalna buka
- Ušteda energije (LED osvetljenje, dvostruko staklo i izolacija od 65 mm)
- Dimenzije 654 x 660 x 2020 mm
Povezani proizvodi
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

