Tecfrigo ENOPRESTIGE 600 2TV vinska vitrina
5.853 € cena bez PDV-a
Dvokrilna vitrina za vino od drveta, dve zone hlađenja
- vertikalno skladištenje ~160 vinskih boca Ø75 mm
- 4+4 drvene police
- LED unutrašnje osvetljenje
Dve single zone hlađenja vinskih boca
- leva strana od +5 do +16°C
- desna strana od +16 do +18°C
Dvokrilna vitrina za vino od drveta, dve zone hlađenja
- leva strana od +5 do +16°C
- desna strana od +16 do +18°C
Kapacitet
- vertikalno skladištenje ~160 vinskih boca Ø75 mm
- 4+4 drvene police za vinske boce
- neto zapremina 600 litara
Dvokrilna hlađena vitrina za crvena i bela vina
- vinska vitrina sa odvojenim komorama za skladištenje i izlaganje vina
- nezavisni digitalni kontroleri
Hlađenje vinskih boca
- elektronska kontrola rada i upravljanja
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje sa termostatskom pauzom
- za ambijent do 65% vlažnosti vazduha
- rashladni fluid R600A
Vinska vitrina od drveta
- drvena struktura
- unutrašnje led osvetljenje 3.000K ili 6.500K
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje vinske vitrine
Dvokrilna vinska vitrina sa drvenim vratima
- ramovi vrata od drveta
- rukohvati od drveta u boji vitrine
- opcionalno brava za zaključavanje vrata
Tecfrigo ENOPRESTIGE – ekskluzivna serija vinskih vitrina od drveta
- ENOPRESTIGE 400 4TV/1TV
- ENOPRESTIGE 600 2TV
- ENOPRESTIGE 600 5TV
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1201x536x1922 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 780 W |
| Neto zapremina | 600 lit. |
| Vinskih boca 0,75l | 160 |
| Broj polica | 4+4 drvene police |
| Temperaturni režim | +16/+18°C, +5/+16°C, dve zone hlađenja |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | drveni ram |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | drvo |
| Materijal izrade | drvo |
| Klimatska klasa | +30° C / 65% vlažnost vazduha |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 201 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Tecfrigo ENOPRESTIGE 400 4TV/1TV vinska vitrina
Tecfrigo ENOPRESTIGE 600 5TV vinska vitrina
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

