Tefcold SOCA18790A rashladna vitrina
8.184 € cena bez PDV-a
Horizontalna hladna vitrina za meso, delikates, sireve, gotova jela ili sendviče
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada 0°/+4°C
- 489 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- staklena prednja vrata na podizanje
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i nerđajućeg čelika
- ventilirajući sistem hlađenja
- 2 x utičnica 220V
- GAS R290
- podesive nogare
Horizontalna hladna vitrina za meso, delikates, gotova jela, sendviče, visokog kvaliteteta, donosi stil i funkcionalnost svakoj prodavnici, poslastičarnici, mesari ili delikates radnji. Sa svojim elegantnim dizajnom, sa sistemom protiv magljenja stakla i LED osvetljenjem sa gornje strane, ova vitrina čini atraktivnu fokusnu tačku. Ali to je više od samo dobrog izgleda. Izložbena ploča dubine 900 mm pruža dovoljno prostora za primamljivo aranžiranje mesa u vitrini, sireva i delikatesnih proizvoda. Ploča od nerđajućeg čelika ostaje hladna zahvaljujući ventilirajućem hlađenju i otvorima za vazduh na zadnjoj strani hlađene komore.
Deo vitrine za izlaganje mesa ili delikatesa se lako čisti obzirom da je izrađen od nerđajućeg čelika i prednjem staklu koje se podiže na gore. Jedinica je konstruisana sa lako dostupnim odeljkom za odlaganje proizvida i širokim vratima u kroz koja prolaze standardne E2 kutije. Tefcold SOC modeli vitrina se mogu multipleksirati kako bi se stvorila kompletna izložbena linija.
Dostupan u 4 veličine:
SOCA12590A, SOCA18790A, SOCA25090A, SOCA37590A
Svaka jedinica ima dve 220V utičnice tako da možete da povežete npr. kasu ili vagu za merenje proizvoda. Da biste prilagodili vitrinu Vašoj delatnosti, moguće je izabrati neke od dodataka: dodatna polica (za kasu), blok za noževe, mobilne pregrade od pleksiglasa, police za kreiranje različitih nivoa, crvena svetla za mesarske vitrine (vizuelni efekat), kao i držač za GN posude u dva nivoa. Takođe je moguće napraviti fabričke porudžbine za SOC delikates vitrine za različite namene i temperaturne opsege. Molimo kontaktirajte naš prodajni tim za više informacija.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1923x1120x1190 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1875x900x545 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 480 W |
| Temperaturni režim | 0°/+4° C |
| Zapremina hlađene zone | 489 lit. |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | nerđajući čelik, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Težina | 250 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LPD1200F/BLACK rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa kliznim vratima za kolače, torte, sendviče - 120 cm
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 2 stakleme police + pod
- 191 litar kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 105x33 / 105x33 + pod 105x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LPD1500F/BLACK rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa kliznim vratima za kolače, torte, sendviče - 150 cm
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 2 stakleme police + pod
- 244 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 135x33 / 135x33 + pod 135x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold PDA3-CTF150B-1 rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče - 150 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 432 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 1416 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold PDA3-CTF90B-1 rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče - 90 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 248 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 816 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

