HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold SOCA18790A rashladna vitrina

Tefcold SOCA18790A rashladna vitrina

8.184  cena bez PDV-a

Horizontalna hladna vitrina za meso, delikates, sireve, gotova jela ili sendviče

Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja

  • režim rada 0°/+4°C
  • 489 litara kapacitet hlađenog dela
  • LED rasveta
  • staklena prednja vrata na podizanje
  • zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
  • spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i nerđajućeg čelika
  • ventilirajući sistem hlađenja
  • 2 x utičnica 220V
  • GAS R290
  • podesive nogare
Šifra proizvoda: Tefcold 54144 Kategorije: , ,
Opis

Horizontalna hladna vitrina za meso, delikates, gotova jela, sendviče, visokog kvaliteteta, donosi stil i funkcionalnost svakoj prodavnici, poslastičarnici, mesari ili delikates radnji. Sa svojim elegantnim dizajnom, sa sistemom protiv magljenja stakla i LED osvetljenjem sa gornje strane, ova vitrina čini atraktivnu fokusnu tačku. Ali to je više od samo dobrog izgleda. Izložbena ploča dubine 900 mm pruža dovoljno prostora za primamljivo aranžiranje mesa u vitrini, sireva i delikatesnih proizvoda. Ploča od nerđajućeg čelika ostaje hladna zahvaljujući ventilirajućem hlađenju i otvorima za vazduh na zadnjoj strani hlađene komore.

Deo vitrine za izlaganje mesa ili delikatesa se lako čisti obzirom da je izrađen od nerđajućeg čelika i prednjem staklu koje se podiže na gore. Jedinica je konstruisana sa lako dostupnim odeljkom za odlaganje proizvida i širokim vratima u kroz koja prolaze standardne E2 kutije. Tefcold SOC modeli vitrina se mogu multipleksirati kako bi se stvorila kompletna izložbena linija.

Dostupan u 4 veličine:

SOCA12590A, SOCA18790A, SOCA25090A, SOCA37590A

Svaka jedinica ima dve 220V utičnice tako da možete da povežete npr. kasu ili vagu za merenje proizvoda. Da biste prilagodili vitrinu Vašoj delatnosti, moguće je izabrati neke od dodataka: dodatna polica (za kasu), blok za noževe, mobilne pregrade od pleksiglasa, police za kreiranje različitih nivoa, crvena svetla za mesarske vitrine (vizuelni efekat), kao i držač za GN posude u dva nivoa. Takođe je moguće napraviti fabričke porudžbine za SOC delikates vitrine za različite namene i temperaturne opsege. Molimo kontaktirajte naš prodajni tim za više informacija.

Tehničke karakteristike
Dimenzije (ŠxDxV)1923x1120x1190 mm
Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV)1875x900x545 mm
Napajanje230 VAC
Snaga480 W
Temperaturni režim0°/+4° C
Zapremina hlađene zone489 lit.
Rashladni fluid150 g, Gas R 290
Sistem hlađenjaventilirajuće
Otapanjeautomatsko otapanje sa grejačima
Kontrolaelektronski termostat
Vrsta izolacijetermoizolaciono staklo
Brava na vratimanema
Unutrašnje osvetljenjeLED svetlo
Materijal izradenerđajući čelik, kaljeno staklo
Klimatska klasa+25°C / 60% vlažnosti vazduha
Težina250 kg
Garancija
Standardi i usaglašenostiCE sertifikat
Proizvođač