Frižider za piće Tefcold CBC410
1.944 € cena bez PDV-a
Retropult frižider za piće sa četvoro vrata
- 4x termoizolovana vrata
- +2°/+10° C
- 630/605 litara kapacitet bruto/neto
- 8 perforiranih inox polica 430×395 mm
Heavy-duty rertropult frižideri
CBC je linija robusnih backbar frižidera, posebno dizajniranih za veliki obim posla gde je potreban povećan kapacitet hlađenja. Zadnji deo rashladne komore ima efikasan ventilisani sistem hlađenja koji garantuje kratko vreme spuštanja temperature, tako da nikada ne ponestaje rashlađenih napitaka. Ulaz i izduv vazduha, za hlađenje agregata, postavljeni su sa prednje strane, što olakšava ugradnju backbar-a u postojeći enterijer. CBC frižider za piće, izrađuje se sa podesivim perforiranim policama od nerđajućeg čelika AISI 304 i unutrašnjosti od INOX-a sa efektom ogledala. Moguće je ugraditi fioke umesto vrata (kontaktirajte nas za više informacija).
Retropult frižider za piće sa četvoro vrata
- 4x termoizolovana vrata
- +2°/+10° C
- 630/605 litara kapacitet bruto/neto
- 8 perforiranih inox polica 430×395 mm
Karekteristike retropult frižidera
- konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- unutrašnjost od poliranog INOX-a sa mirror efektom
- podesive perforirane police – omogućen protok vazduha kroz perfroraciju
- ventilaciono hlađenje – brzo hlađenje pića i ujednačen raspored temperature
- frižider za piće sa integrisanim agregatom na desnoj strani
- digitalna termostatska kontrola
- automatsko isparavanje kondenzovane vode nakon samootapanja
- 4x termoizolovana krilna vrata na šarkama sa samozatvaranjem
- vrata sa bravicom za zaključavanje
- debljina izolacije 40 mm
- podesive nogare
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2002x513x860 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 630 lit. |
| Neto zapremina | 605 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Potrošnja el. energije | 3,18 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 40 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 430×395 mm |
| Broj polica | 8 polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, plastificirani čelični lim |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 167 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Frižider za piće Tefcold DB201H
Potpultni frižider za piće sa duplim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 2 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201S
Potpultni frižider za piće sa duplim kliznim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- dvoja kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301H-3
Potpultni frižider za piće sa troje krilnih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301S-3
Potpultni frižider za piće sa troje kliznih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

