HOME » Ugostiteljska oprema » Rashladna komora plusna Tefcold CRPF3030-165
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF2727-132
8.640 € cena bez PDV-a
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF2730-147
9.248 € cena bez PDV-a
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF3030-165
10.250 € cena bez PDV-a
Montažna rashladna plusna komora ~ 16 kubnih metara
- 16,5 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 3000x3000x2200 mm
- vrata komore 700x1845h mm neto otvor
- plusni režim rada 0°/+8°C
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Šifra proizvoda:
Tefcold 44189
Kategorije: Plusni režim, Rashladne komore, Rashladna oprema
Opis
Montažna rashladna plusna komora ~ 16 kubnih metara
Jednostavna montaža i demontaža
Plusni režim rada 0°/+8°C
- 80mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 80 mm – nosivost 1,5t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- reverzibilna vrata
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 3000x3000x2200 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2840x2840x2040 mm |
| Neto otvor vrata (Š x V) | 700x1845h mm |
| Korisna zapremina | 16,5 m³ |
| Debljina izolacije | 80 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 960 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
2.399 € cena bez PDV-a
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
2.647 € cena bez PDV-a
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
4.478 € cena bez PDV-a

