Tefcold UF200VGW mini zamrzivač
1.085 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač staklena vrata – beli UF200VGW
- 3 podesive police – 490 x 380 mm
- Grejna staklena vrata
- LED osvetljenje
- Elektronski termostat
- automatsko otapanje
- ventilirajuće hlađenje
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- Neto kapacitet 120 litara
- Rashladni fluid R290
Ovaj potpultni zamrzivač idealan je za šank i manje profesionalne kuhinje.
Zamrzivač ima ventilirajuće hlađenje i automatsko otapanje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Grejna staklena vrata sprečavaju kondenzaciju i, uz LED unutrašnje osvetljenje, osiguravaju vidljivost proizvoda.
Mini zamrzivač staklena vrata – beli UF200VGW
Tefcold UF je serija klasičnih rashladnih elemenata namenjenih za skladištenje namirnica. Kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Ovaj potpultni zamrzivač idealan je za šank i manje profesionalne kuhinje.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Ovaj rashladni element ima 3 podesive police 490 x 380 mm sa izuzetnim kapacitetom nosivosti (110kg/m²).
Zamrzivač ima efikasno hlađenje pomoću ventilatora, automatsko otapanje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Grejna staklena vrata sprečavaju kondenzaciju i, uz LED unutrašnje osvetljenje, osiguravaju vidljivost proizvoda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x595x850 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 484x470x620 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 150 W |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Reverzibilna vrata | ne |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Dimenzija police | 490 x 380 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Energetska klasa | Class D |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Rashladni fluid | 45 g, Gas R 290 |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice

