Električni roštilj AEI-660 ravna ploča
617 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni top roštilj sa ravnom pločom:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalni električni roštilj ravni pločom serija 600:
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- termostatska kontrola temperature ploče 50-300°C
- svetlosni inidkator zagrejanosti ploče i napajanja električnom energijom
- nezavisna kontrola leve i desne polovine
- specijalno dizajnirani grejači za ujednačen raspored temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni električni ravni roštilj, serija 600, dostupan u varijantama:
- širine 300 mm
- širine 400 mm
- širine 600 mm
- širine 800 mm
- širine 1000 mm
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Profesionalni roštilj širine 600mm opcionalno dostupan i sa ravnom hromiranom pločom – AEI-660CR
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 60 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električni roštilj AEI-460 ravna ploča
Električni roštilj AEI-660N rebrasta ploča
Električni roštilj AEI-660ND kombinovana ploča
Električni roštilj AEI-860 ravna ploča
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža



