Mašina za pranje čaša sa depuratorom Elframo HERA 40 ADD PS
1.822 € Originalna cena je bila: 1.822 €.1.639 €Trenutna cena je: 1.639 €. cena bez PDV-a
Profesionalno mašinsko pranje čaša – mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode, podpultna.
Integrisan omekšivač vode sa automatskom regeneracijom.
Integrisana pumpa za izbacivanje vode.
SOFT START za pranje osetljivih kristalnih čaša
Elektronska kontrola rada
- 4 ciklusa pranja: 60-90-120-180”
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje – precizno doziranje
- Integrisan depurator – omekšivač vode, štiti mašinu od vodenog kamenca i smanjuje potrošnju deterdženta
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LCD displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje tanjira uvek na zadatoj temperaturi – termostop HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera – ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja – mašinska sanitacija čaša
Profesionalno mašinsko pranje čaša – mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode, podpultna.
Integrisan omekšivač vode sa automatskom regeneracijom.
Mašinsko pranje čaša
Elframo profesionalna mašina za pranje čaša sa elektronskim kontrolerom i 4 ciklusa pranja.
LCD displej za prikaz funkcija i jednostavnu kontrolu uz pomoć soft tastera.
Programirani ciklusi pranja i ispiranja čaša:
- 60 sekundi
- 90 sekundi
- 120 sekundi
- 180 sekundi
*vreme pranja može biti promenjeno u korisničkom meniju
Doziranje tečnosti za pranje – deterdženta, kao i tečnosti za ispiranja – sjaja, vrši se pomoću peristaltičkih pumpi, koje se takođe jednostavno podešava prema preporuci proizvođača tečnosti za pranje/ispiranje.
Kroz korisnički meni, moguće je odrediti količinu deterženta u inicijalnom punjenju vodom tanka za pranje, kao i količina deterdženta i sjaja koja se dodaje na završetku svakog ciklusa pranja tanjira, kako bi se održala željena koncentracija deterdženta za mašinsko pranje čaša i osigurao maksimalan učinak pranja i ispiranja.
Mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode
Mašina za pranje čaša sa depuratorom poseduje automatizovan ciklus regeneracije depuratora, koji se manuelno pokreće nakon obaveštenja na LCD displeju i to u vreme koje najviše odgovara korisniku, obično na kraju radnog dana (proces regeneracije traje ∼20 minuta).
Korpe za pranje
- Profesionalna podpultna mašina za pranje čaša, sa depuratorom, koristi korpe za pranje dimenzija 400x400mm.
- Maksimalna visina pranja 286 mm.
- 2x korpa 400×400 mm za pranje čaša
Osnovne karakteristike:
- 4 ciklusa pranja: 60-90-120-180”
- Dozeri za deterdžent i sredstvo za ispiranje – precizno doziranje
- Integrisan depurator – omekšivač vode, štiti mašinu od vodenog kamenca i smanjuje potrošnju deterdženta
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filter u depozitu za krupne ostatke hrane
- LCD displej: informacije o temperaturi, ciklusu, statusu, alarmima
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Grejači tanka i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje tanjira uvek na zadatoj temperaturi – termostop HACCP standard
- Toplotna izolacija bojlera – ušteda električne energije
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- HACCP kontroler sa memorijom ciklusa rada i temperaturama ispiranja – mašinska sanitacija čaša
| Dimenzije (ŠxDxV) | 464x515x697 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 286 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,92 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,62 kW |
| Grejač bojlera | 3,3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,32 kW |
| Kapacitet bojlera | 2,6 lit. |
| Kapacitet tanka | 14 lit. |
| Ciklus pranja | 60/90/120/180 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 1,5 lit. |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 316, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne korpe za pranje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 35 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

