Afinox Compatto 700TN – frižider
1.416 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider 441 litra:
- 0 do +7°C
- 3 plastificirane police GN 2/1 650 x 530 mm
- temperatura podesiva od 0 do +7°C
- Energetska klasa C – veća energetska efikasnost
- ventilatori za automatsko omrzavanje i isparavnje
- reverzibilna izolovana vrata
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Profesionalni inox frižider 441 litra:
- 3 plastificirane police GN 2/1 650 x 530 mm
- temperatura podesiva od 0 do +7°C
- Energetska klasa C – veća energetska efikasnost
- ventilatori za automatsko omrzavanje i isparavnje
- reverzibilna izolovana vrata
- struktura od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Frižider od inoxa – Sistem hladjenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hladjenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana vrata
- leva ili desna vrata – izmenjivo
- reverzibilna vrata
Profesionalni uspravni frižider
– struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- točkići kao opcija (poručuju se posebno)
| Dimenzije (ŠxDxV) | 767x655x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 650x550x1370 mm |
| Neto zapremina | 441 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Potrošnja el. energije | 2 kWh/24h |
| Temperaturni režim | 0/+7° C |
| Rashladna snaga | 362 W |
| Agregat | na plafonu uređaja, monoblok sistem |
| Rashladni fluid | 80 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

