Granitori Ugolini MT 2
1.954 € cena bez PDV-a
Granitori MT 2 slush aparat – mašina.
Aparat – dispenzer za pravljenje i točenje sorbeta i granita.
Jednostavno uklanjanje posude i elemenata radi čišćenja.
Konstrukcija od plastificiranog INOX-a.
Magnetni prenos mešača – zaštićeno od kvarova usled blokade propelera.
Polikarbonatne posude kapaciteta 2x 10 litara.
Termostat za regulaciju temperature.
Hermetik kompresor.
Vazdušno hladjenje kompresora.
Filter kondenzatora – jednostavno čišćenje i održavanje kondenzatora.
Zaštita od preopterećenja.
Nizak nivo buke <70 dB(A).
Opcionalno:
- kućište od brušenog INOX-a.
- kućište u crnoj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x480x700 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 10 + 10 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Težina | 39 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

