Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
2.238 € cena bez PDV-a
Hladni sto 1 vrata plusni – ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Hladni sto 1 vrata plusni – ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna ploča + splashback
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A – smanjuje potrošnju energije
Dostupan u varijantama:
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
| Dimenzije (ŠxDxV) | 680x700x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 247 W |
| Neto zapremina | 64,8 lit. |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja el. energije | 1 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 90 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | EN 600×400 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 90 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 420x600x330 mm |
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

