Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica – 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530×650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene – lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x800x2090 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 700 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 510 W |
| Temperaturni režim | -10°/-25° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 75 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | upresovani nosači, 24 pozicije |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +40°C / 60% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 130 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | DESMON SpA Italy |
DESMON SpA je osnovala porodica De Santis 1994. godine kao preduzeće za marketing u oblalsti ugostiteljske opreme.
1998. godine je nastao istorijski brend u sferi profesionalnog hlađenja - DESMON, pokretanjem proizvodnje profesionalnih frižidera pod sopstvenim brendom. Za nekoliko godina DESMON postaje evropska referentna tačka u proizvodnji rashladne ugostiteljske opreme.
DESMON SpA je od 2015. godine deo Middleby Corporation, svetskog lidera u sektoru opreme za ugostiteljstvo.
100% rashladne opreme koju proizvodi DESMON nastaje u dve fabrike od oko 25.000 kvadratnih metara u gradu Nusco (AV) ITALIJA.
Visokokvalitetni materijali
Ko bira DESMON svestan je da pravi najbolji izbor u oblasti profesionalnog hlađenja. DESMON-ov primarni cilj je održavanje visokih standarda kvaliteta i postizanje potpunog zadovoljstva kupaca.
Oni koji su izabrali DESMON znaju da imaju proizvod kreiran da traje tokom vremena, zahvaljujući vrhunskom kvalitetu materijala, proizveden veoma pouzdanom tehnologijom i uz uvek savremen dizajn.
Svaki proizvod je napravljen sa najvećom pažnjom na detalje. DESMON ima za primarni cilj kvalitet svojih proizvoda, zbog čega bira samo materijale najvišeg standarda, kako bi njegovi proizvodi trajali i ostali nepromenjeni tokom vremena. Zbog toga DESMON koristi samo čelik vrhunskog kvaliteta. Unutrašnja i spoljašnja konstrukcija su od nerđajućeg čelika, kao i vrata i ručke, stolova i ormara. Svi DESMON modeli su standardno opremljeni tropskim rashladnim jedinicama.
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
